TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Kumanya bağışlarınızla Ramazan ve her zaman İyilik Seninle olsun

Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan’da sen de İDDEF’le dünyanın dört bir yanındaki gerçek ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürebilir, iyiliğinle gönüllere dokunabilirsin. 750 Türk Lirası olan ve içerisinde temel gıda malzemelerinin olduğu kumanya paketini ümmet coğrafyasındaki kardeşlerine ulaştırabilirsin.

İDDEF ramazan 2024 kumanya (2)

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak ‘İyilik Seninle’ sloganıyla 56 ülke 310 bölgede gerçekleştirdiğimiz Ramazan 2024 çalışmalarıyla gerçek ihtiyaç sahibi ailelerimize ve ilim tahsil eden talebelerimize ulaşıyoruz. İyilik seninle beraber her yerde anlayışıyla çıktığımız Ramazan yolculuğunda hem yurt içinde hem de yurt dışındaki yoksul kardeşlerimize yardımlarınızı teslim ediyoruz.


Kardeşlik ve bereketin üzerimize bir müjde gibi indiği Ramazan-ı Şerif ayında sen de birbirinden kıymetli yardımlaşmalarla binlerce kilometre ötelerde gönül bağı kurduğun kardeşinin yüzünü güldürebilir, hanelerine sevinç doldurabilirsin. Çünkü İyilik Seninle güzel, İyilik Seninle anlamlı ve İyilik Seninle mazlum coğrafyalara ulaşıyor…


İçerisinde temel yaşam gıda malzemelerinin olduğu Ramazan kumanyası bağışlarınızı, bu sayfa üzerinden online olarak, ilgili hesap numaralarına "EFT/Fast/havale" yoluyla ya da "0212 621 00 65" numaralı telefondan detaylı bilgi alınarak yapabilirsiniz. Ayrıca KUMANYA yazıp 7230'a göndererek de 20 TL destek olabilirsiniz.

iddef-kumanya-2024-ramazanramazan kumanyası

Kumanya bağışlarınızla Ramazan ve her zaman İyilik Seninle olsun

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0