TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Gazze - İlk Yardım Malzemeleri

Gazze - İlk Yardım Malzemeleri
Havadan ve karadan bomba altında olan kardeşlerimizin yaralarını sarıyoruz

İDDEF olarak, 7 Ekim’de işgalci İsrail’in Gazze’ye yönelik başlattığı hava saldırılarının yaralarını sarmak için tüm gücümüzle hareket ederken, Mısır’daki depomuzdan da yardım konvoyu ile Gazze’ye tıbbi malzeme ulaştırıyoruz.

Gazze’deki mağdur ve mazlum kardeşlerimiz için ilaç ve tıbbi malzeme ile tekerlekli sandalye, sedye, serum alımı yaparak Mısır’daki depomuzda hazır hale getirip Gazze'ye gönderiyoruz. 


Gazze temsilciliğimizdeki ekiplerimiz ilk günden bu yana acil insani yardım çalışmalarını sürdürüyor. Her gün okullara ve hastanelere sığınan bebek, çocuk, kadın ve yaşlı olmak üzere tüm kardeşlerimize sıcak yemek ve 50 bin adet ekmek ikramımızla birlikte, ambulanslarımız hayat kurtarmaya gayret ediyor. İDDEF olarak bu zulme dur demek için faaliyetlerimiz aralıksız sürüyor. Gazze’deki iki tane su arıtma tesisimiz aktif olarak en önemli hayati ihtiyacı sağlamaya devam ediyor. 


Siz de Gazze’deki mağdur ailelere bu sayfa üzerinden, ilgili hesap numaralarına FAST/EFT/havale yoluyla, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerindeki temsilcilikleri ziyaret ederek ya da 0212 6210065 numaralı çağrı merkezinden detaylı bilgi alarak destekte bulunabilirsiniz. Ayrıca GAZZE yazıp 7230'a SMS göndererek 20 TL bağış yapabilirsiniz.

gazze - i̇lk yardım malzemeleri

Havadan ve karadan bomba altında olan kardeşlerimizin yaralarını sarıyoruz

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0