TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
İşgalci İsrail'in saldırılarından mağdur olan kardeşlerimize zekat bağışlarınızı ulaştırıyoruz

İDDEF olarak, işgalci İsrail'in hava, kara ve deniz olmak üzere her yerden abluka altında tuttuğu ve bomba yağdırdığı Gazze Şeridi’ne zekat bağışlarınızı ulaştırıyoruz.

Çağrı Merkezimiz: 0212 621 00 65

GAZZE yaz 7230'a gönder 20 TL bağışla

İsrail, 7 Ekim'den bu yana Gazze Şeridi'ni canlı cansız her şeyi hedef alarak, okul, hastane ve cami demeden her yeri bombalayarak bebek, çocuk, kadın, yaşlı adeta sivil katliamı yapıyor. İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, bölgedeki ekiplerimiz ile yaraları sarmaya gayret ederken, hayırseverlerimizin bağışlarını kardeşlerimize teslim ediyoruz. Ayni ve nakdi bağışları ilk elden ulaştırdığımız gibi, iki su arıtma tesisimiz, üç ambulansımız 7/24 hizmet verirken, her gün 50 bin adet ekmek ve sıcak ekmek ikramında bulunuyoruz. Siz de zekat bağışınızı Gazze'ye ulaştırarak kardeşlerinizin bir nebze de olsun ihtiyacına cevap verebilir, onlara umut olabilirsiniz.

Filistinli Kardeşlerimiz Bombaların Altında

İsrail'in yaklaşık 17 yıldır havadan, karadan ve denizden kuşattığı Gazze Şeridi'nde, 365 kilometrekare alanda 2 milyondan fazla insan yaşıyor. İşgalci İsrail'in Mescid-i Aksa başta olmak üzere tüm bölgede artan zulüm ve saldırılarına tepki olarak Filistinli kardeşlerimiz İsrail'e karşı harekat başlattı. Tutsak şehir Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın kutsiyetinin zarara uğratılması tüm İslam dünyasının kalbini yaralayan durumdu. Eğitim, kalkınma ve insani yardım çalışmalarıyla olduğumuz bölgede gelişmeleri ve İsrail’in Filistinli kardeşlerimize yönelik saldırılarını endişeyle takip ederken, İDDEF olarak ihtiyaçları karşılıyor, hasarları yerinde denetliyoruz. Zor günlerinde Filistinli kardeşlerimizle omuz omuza veriyor, onların yanında oluyoruz.
gazze acil yardım - zekat

İşgalci İsrail'in saldırılarından mağdur olan kardeşlerimize zekat bağışlarınızı ulaştırıyoruz

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0