TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
11 şehrimizde meydana gelen depremden etkilenen kardeşlerimize zekat bağışlarınızı ulaştırıyoruz

Ülkemizin Kahramanmaraş şehri başta olmak üzere toplamda 11 ilimizde meydana gelen depremden etkilenen kardeşlerimize yardımlarınızı ulaştırıyoruz. İDDEF olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Zekat bağışlarınızı kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Çağrı Merkezimiz: 0212 621 00 65

DEPREM yaz 7230'a gönder 20 TL bağışla

Zekat Hesapla

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, merkez üssü Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve ardından yaşanan 7,6 büyüklüğündeki depremde büyük çapta hasar meydana gelirken binlerce kardeşimizi kaybettik. Bu kapsamda acılarını paylaştığımız kardeşlerimiz için harekete geçerek İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonuyla deprem bölgesine su, çorba, sıcak yemek, gıda, battaniye, kışlık kıyafet ve kumanya ulaştırıyoruz. Siz de destek olun, yaralarımızı hep birlikte saralım.

Destek Ol Yaraları Birlikte Saralım

Bölgedeki kardeşlerimiz için bu sayfa üzerinden, ilgili hesap numaralarına EFT/havale yoluyla, temsilciliklerimizden ya da şube merkezlerimize gelerek bağış yapabilirsiniz. Ayrıca 0212 621 0065 numaralı çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alarak da yardımda bulunabilirsiniz. DEPREM yazıp 7230'a göndererek 20 TL destek olabilirsiniz.Arama kurtarma çalışmalarına katılan İDDEF ekipleri, deprem bölgelerinde acil insani yardım çalışması yürütmek üzere, AFAD ve resmi kurumlarla koordinasyon halinde çalışmalarını sürdürüyor.

iddef-deprem-bolgesinde (1)

Bölgeye intikal eden İDDEF ekipleri, çalışmalara destek olmaya devam ediyor.

iddef-deprem-bolgesinde (2)

İDDEF ekipleri, Kahramanmaraş’ta soğuk havada dışarıda kalan vatandaşlarımıza atıştırmalık gıda paketlerini ikram ediyorlar. Çevre illerde de saha çalışmalarını sürdürüyor.


İDDEF ekipleri, depremden etkilenen mağdur kardeşlerimize yönelik ekmek ve su dağıtımlarımız devam ediyor. 

deprem-iddef-yardimcalisması

İDDEF ekipleri, Malatya’da geceyi dışarıda geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımıza sıcak çorba ikram ediyor. Bölgedeki halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz.


deprem acil yardım - zekat

11 şehrimizde meydana gelen depremden etkilenen kardeşlerimize zekat bağışlarınızı ulaştırıyoruz

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0