TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Bayramlık hediyelerinizle afet bölgesinde ve medreselerimizde bayram sevincine ortak olun

Bayram Sevincine Siz de Ortak Olun


İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak her bayram olduğu gibi bu bayram da, deprem bölgesindeki çocuklara ve dünyanın dört bir yanındaki medreselerimizde hafızlık ve İslami İlimler okuyan talebelerimize hayırseverlerimizin bağışlarını ulaştırıyoruz. 


6 Şubat'tan bu yana deprem bölgesindeki çalışmalarımıza devam ederek, bölgede ihtiyaç duyulan her alanda yardımlarımızı teslim ederken, açmış olduğumuz iki İyilik Çarşısı'nda ise 7'den 77'ye tüm afetzede kardeşlerimize kıyafet ulaştırıyoruz. Bu kapsamda Ramazan Bayramı'nda da hayırseverlerimizin desteğiyle çocuklarımıza bayramlık kıyafet hediye ediyoruz.

adiyaman-bayramlik-iddef

İDDEF, Afrika, Asya, Ortadoğu ve Balkan coğrafyasındaki 55 ülkede hayırsever bağışçılarının desteğiyle inşa ettiği onlarca medrese, yetiştirdiği yüzlerce hoca ve binlerce talebe ile İslami eğitim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.


İlim Talebesi Kardeşlerimizin Bayram Mutluluğu

İDDEF olarak, "İyilik Seninle" sloganıyla gerçekleştirdiğimiz 2023 Ramazan faaliyetleri kapsamında yardım çalışmalarımızı ve Rabbimize karşı ibadetimizi yerine getirdiğimiz gibi yüreklerimizi saran bayram heyecanıyla talebe kardeşlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Siz kıymetli bağışçılarımızın desteğiyle talebelerimize bayramlık elbise hediye ederek onların mutluluğunu paylaşıyoruz. 

iddef-bayramlik-2023-ramazan

Bayramlarını ‘Bayram’ Yapabiliriz

Siz hayırsever bağışçılarımız da bir talebenin kıyafet masrafını karşılayarak kardeşlerimizin bayramlarını ‘bayram’ yapabilirsiniz. Medreselerimizde okuyan yetim ve yardıma muhtaç talebelerimizin bayramlık hediyelerine kavuşmasına vesile olarak yüzlerini güldürebilir, bayrama mutluluk içinde girmelerini sağlayabilirsiniz. İslam coğrafyasının yoksul çocuklarının bayram gününde giyecekleri yeni kıyafetler onlara unutulmayacak bir anı ve mutluluk yaşatacak.

iddef bayram hediyesi

Bir Bayramlık da Siz Hediye Edin

Siz de 350 TL bağışlayarak bir bayramlık hediye edebilir; deprem bölgesindeki ve mazlum coğrafyadaki kardeşinizin mutluluğuna vesile olabilirsiniz. 

iddef bayram hediyesi 2
Bayramlık hediyeniz küçük bir yüreğin mutluluğu olsun.

bayramlık hediyesi

Bayramlık hediyelerinizle afet bölgesinde ve medreselerimizde bayram sevincine ortak olun

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0