TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Bayramlık hediyelerinizle afet bölgesinde ve gönül coğrafyamızda bayram sevincine ortak olun

Bayram Sevincine Siz de Ortak Olun


İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak her bayram olduğu gibi bu bayram da, deprem bölgesindeki çocuklara ve dünyanın dört bir yanındaki yetim, öksüz ve yoksul çocuklara, medreselerimizde hafızlık ve İslami İlimler okuyan talebelerimize hayırseverlerimizin bağışlarını ulaştırıyoruz. 


6 Şubat'tan bu yana deprem bölgesindeki ailelerimizi yalnız bırakmayıp çalışmalarımıza devam ederek, bölgede ihtiyaç duyulan her alanda yardımlarımızı teslim ediyoruz. Bu kapsamda Kurban Bayramı'nda da hayırseverlerimizin desteğiyle çocuklarımıza bayramlık kıyafet hediye ediyoruz.

iddef bayramlık kıyafet türkiye

İDDEF, Afrika, Asya, Ortadoğu ve Balkan coğrafyasındaki 56 ülkede hayırsever bağışçılarının desteğiyle inşa ettiği onlarca medrese, yetiştirdiği yüzlerce hoca ve binlerce talebe ile İslami eğitim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

iddef bayram hediyesi 2

İlim Talebesi Kardeşlerimizin Bayram Mutluluğu

İDDEF olarak, "Kardeşinle Kurbanını Paylaş" sloganıyla gerçekleştirdiğimiz 2024 Yurtdışı Vacip Kurban Organizasyonu kapsamında 47 ülkeye giden ekiplerimizle yüreklerimizi saran bayram heyecanıyla ihtiyaç sahibi ve talebe kardeşlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Siz kıymetli bağışçılarımızın desteğiyle yetim, öksüz, ihtiyaç sahibi çocuklar ile birlikte medreselerimizde ücretsiz eğitim gören talebelerimize bayramlık elbise hediye ederek onların mutluluğunu paylaşıyoruz. 

iddef-bayramlik-2023-ramazan

Bayramlarını ‘Bayram’ Yapabiliriz

Siz hayırsever bağışçılarımız da bir talebenin kıyafet masrafını karşılayarak kardeşlerimizin bayramlarını ‘bayram’ yapabilirsiniz. Medreselerimizde okuyan yetim ve yardıma muhtaç talebelerimizin bayramlık hediyelerine kavuşmasına vesile olarak yüzlerini güldürebilir, bayrama mutluluk içinde girmelerini sağlayabilirsiniz. İslam coğrafyasının yoksul çocuklarının bayram gününde giyecekleri yeni kıyafetler onlara unutulmayacak bir anı ve mutluluk yaşatacak.

iddef bayram hediyesi

Bir Bayramlık da Siz Hediye Edin

Siz de 350 TL bağışlayarak bir bayramlık hediye edebilir; deprem bölgesindeki ve mazlum coğrafyadaki kardeşinizin mutluluğuna vesile olabilirsiniz. 

bayramlık hediyesi

Bayramlık hediyelerinizle afet bölgesinde ve gönül coğrafyamızda bayram sevincine ortak olun

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0