TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Sadaka hisse kurban bağışlarınızı mazlum coğrafyalardaki yoksul kimselere ulaştırıyoruz.

Sadaka Kurbanınız Yoksulları SevindirsinZengin olsun, fakir olsun herkesin gücünün yettiğince verebileceği bir ibadet olan sadaka kişinin başına gelebilecek bela, musibet, kaza ve günahlara karşı adeta bir kalkan görevi görür. Selam vermenin, hatta gülümsemenin dahi sadaka olduğu yüce dinimizde, kurban kesmek de sadaka çeşitlerinden biridir. Allah rızası için bağışladığımız sadaka kurbanlar dünyanın dört bir yanında yüzlerde mutluluk olarak kardeşlerimizi sevindirir. Bu vesileyle İDDEF olarak, mazlum coğrafyalarda ilim tahsil eden talebe kardeşlerimize ve gerçek ihtiyaç sahiplerine sadaka kurbanı bağışlarınızı ulaştırıyoruz. Siz de sadaka büyükbaş kurbana hissedar olarak katılarak kurban kesebilir, sadakanızı yerine getirebilir ve yoksul kardeşlerinizin et yemesini sağlayabilirsiniz.

Not: Kurbanlarınız 3 gün içerisinde kesilip video linki kayıtlı cep telefonunuza SMS olarak iletildiği gibi, iddef.org web sitemize giriş yaptıktan sonra Bağışlarım menüsünden de kesim videosunu izleyebilir veya indirebilirsiniz.

İDDEF-Sadaka-hisse-kurban-2023

Yardımlaşma Ruhu Büyüyor, Yüzlere Gülümseme Geliyor

Sadaka, Yüce Allah'ın verdiği nimetlere şükrün bir ifadesi olarak her türlü bağış ve infakı içerdiği gibi Kurban da bunlardan biridir. İyi niyet ve temiz kalple verdiğimiz sadakaların değerini Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in “Sadaka olarak verilen bir parça ekmek, Allah katında Uhud dağı kadar büyür” hadisi şerifiyle hep birlikte içimizde hissediyoruz. Tüm bu duygularla İDDEF olarak, mazlum ve mağdur coğrafyalarda kurban bereketinin yıl boyunca sürmesi için, siz kıymetli hayırseverlerimizin bizlere emanet ettiği kurbanları senenin her gününde keserek, yoksul kimselere tek tek teslim ediyoruz. Sadaka kurban bağışlarınız binlerce kilometre uzakları birbirine yakın ettiği gibi kardeşler arasında yardımlaşma ruhunu büyütüyor, yüzlere gülümseme getiriyor. 


Sadaka Kurbanlarınızı Nerede ve Ne Zaman Kesiyoruz?

Kurban bağışlarınız Asya, Afrika, Ortadoğu ve Balkanlar olmak üzere üç kıta dört bölgede kesiliyor. Bağışladığınız kurbanları 3 gün içerisinde keserek muhtaç kimselere ulaştırıyoruz. Ayrıca bağışçıya kurban kesimlerinin gerçekleştirildiğine dair bilgilendirme mesajı ve kurban kesim videosunu gönderiyoruz. Dileyen bağışçımız indirme özelliği sayesinde kurban videosunu akıllı cep telefonuna ya da bilgisayarına indirebiliyor.

sadaka-kurbani-buyukbas-iddef-3

Kurbanımı Nasıl Bağışlarım?

Sadaka hisse kurbanın bağışınızı bu sayfa üzerinden online olarak, ilgili hesap numaralarına EFT/havale yoluyla, şube merkezlerinden ya da 0212 621 0065 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alarak yapabilirsiniz. Kurbanlarınız 3 gün içerisinde kesilip video gönderimi sağlanmaktadır.

sadaka kurbanı - hisse

Sadaka hisse kurban bağışlarınızı mazlum coğrafyalardaki yoksul kimselere ulaştırıyoruz.

Adet

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0