TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

İDDEF’ten Koronavirüsle Mücadeleye Tam Destek

İDDEF’ten Koronavirüsle Mücadeleye Tam Destek
İDDEF olarak, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs tehdidinin yol açtığı ekonomik problemlerden etkilenen ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için yardım çalışmamızı başlattık.

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede bu durumu bir afet olarak nitelendirerek acil yardım çalışmaları kapsamında üzerimize düşen görevi yerine getirmek için harekete geçtik.  

‘Birlikte Başaracak, Yardımlaşarak Aşacağız’ sloganı kapsamında başlattığımız çalışmayla ülkemizin dört bir köşesindeki gerçek ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin desteğiyle kumanya ve hijyen paketi yardımı sağlayacağız.


Her zaman ve her zorlukta devletimizin ve milletimizin yanında olup, bu zor günlerde de mağdur vatandaşlarımızın hanelerine girerek ilk etapta 10.000 ihtiyaç sahibi aileye yardım ulaştıracağız.

Devletimizin, Koronavirüs’ün ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için aldığı tedbirlerin yanında, İDDEF olarak biz de bu salgın hastalığın ortaya çıkardığı problemlerde çözümün bir parçası halinde hareket ederek ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Dualarımız tüm dünyadaki kardeşlerimizle beraber aziz milletimizin, Ümmet-i Muhammed’in ve tüm insanlığın kurtuluşu için olmakla birlikte önce tedbir diyerek, vatandaşlarımıza Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili devlet kurumlarımızı dikkatle takip edip evde kalmalarını tavsiye ediyoruz.

Siz de birlik ve beraberlik zamanı diyerek bu sayfa üzerinden, ilgili hesap numaralarına EFT/havale yoluyla, şube merkezlerinden ya da 0212 621 0065 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alarak destek olabilirsiniz.

Zor günleri hep birlikte geride bırakacağız!

YARDIMLAŞARAK AŞACAĞIZ

Gün birlik olma zamanı!

Gün devlet millet kaynaşmasının tüm ülkeye yayılma zamanı!

Gün tüm güçlüklere beraberce göğüs germe zamanı!

EVDE KAL TÜRKİYE

Destek Fonu Bağış yap


Diğer Haberler

TÜM HABERLERİ OKU