TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Desteklerinizle briket evleri ve altyapısını kış şartlarına uygun hale getiriyoruz.

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, İdlib'in altı ayrı bölgesinde inşa ettiğimiz briket evleri, kış şartlarına uygun bir hale getirmek, içerisinde yaşayan ailelerin temel insani ihtiyaçlarını sürekli ve kesintisiz bir şekilde karşılamak için desteklerinizi bekliyoruz.

İDDEF'ten 'İyilik Isıtır' Yardım Kampanyası (2) - idlib

11'inci yılına giren Suriye savaşından etkilenen kardeşlerimize ilk günden bu yana gıda, giyim, barınma ve yakacak alanında destek veriyoruz. Özellikle kış ayları geldiğinde soğuk hava ve çamur içerisindeki kamplarda hayatta kalma mücadelesi veren Suriyeli kardeşlerimizin yanında oluyoruz. Başını sokacakları bir yerlerinin olması için desteklerinizle başlattığımız barınma yardımı kapsamında 598 briket ev inşa ettiğimiz İdlib’te evlerin kış şartlarına uygun olarak kullanımı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda İdlib’teki briket evler için başlattığımız fon sistemiyle evlerin ihtiyaçlarını gideriyor, altyapısını kış şartlarına uygun hale getiriyoruz.

idlib-briket-ev-2021-iddef-2

İDDEF olarak, desteklerinizle çetin kış şartlarında soğuk hava ve sular altında kalan yağmur ve çamur içerisindeki alanlarda yaşam mücadelesi veren kardeşlerimizi sıcak bir yuvaya kavuşturmak için çalışırken, aynı zamanda her briket evin yanına ailelerin yaşadığı su sıkıntısı çözmek için su deposu kurduk. Bölgedeki ekiplerimizin tespitleri doğrultusunda "Suriye Yaşam Projesi" projesi kapsamında başta briket ev çadır olmak üzere gıda kolisi, et, un, ekmek, battaniye, bebek maması, soba, yakacak, battaniye, yatak süngeri gibi birçok alanda yardımlarımızı ulaştırırken, bu fon sayesinde kardeşlerimizin briket evlerinde rahat ve huzur içinde yaşamalarına vesile olacağız.

idlib-briket-ev-2021-iddef-2

Siz de İdlib Briket Ev – Fon bağış programına bu sayfa üzerinden, ilgili hesap numaralarına EFT/havale yoluyla ya da şube merkezlerimize gelerek bağış yapabilirsiniz. Ayrıca 0212 621 0065 numaralı çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alarak da yardımda bulunabilirsiniz.


suriye-idlib-iddef-insani-yardim-2020 (6)

i̇dlib briket ev - fon

Desteklerinizle briket evleri ve altyapısını kış şartlarına uygun hale getiriyoruz.

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0