TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
6 Şubat Depremlerindeki afetzede kardeşlerimize desteklerinizle kumanya ulaştırıyoruz

İDDEF olarak, Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yıkım yaşatan depremlerden etkilenen kardeşlerimiz için içerisinde temel yaşam malzemesi olan kumanya paketlerini ulaştırmaya devam ediyoruz. 


İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, Kahramanmaraş merkezli, Hatay, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ ve Adana’daki 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından yaraları sarmak ve deprem bölgelerindeki afetzede kardeşlerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak adına insani yaşam malzemelerini ilk andan itibaren bölgeye ulaştırmayı sürdürüyoruz. Siz de yardım çalışmalarına bağışta bulunarak depremin yaralarını hep birlikte saralım anlayışıyla depremzede ailelere kumanya kolisi ile destek olabilirsiniz. 


Bu sayfa üzerinden kumanya kolisi bağışlayabileceğiniz gibi yardım bağışlarınız için 0212 621 0065 numaralı çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilir, hesap numaralarımızdan EFT/havale yapabilir, DEPREM yazıp 7230'a göndererek 20 TL destek olabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz: 0212 621 00 65

DEPREM yaz 7230'a gönder 20 TL bağışla


Bizlere emanet ettiğiniz kumanyaları mağdur vatandaşlarımıza ulaştırırken; minik yavrularımızı da unutmuyor, onlar için hazırladığımız hediyelerle yüzlerde tebessüm olmaya çalışıyoruz


deprem acil yardım - kumanya

6 Şubat Depremlerindeki afetzede kardeşlerimize desteklerinizle kumanya ulaştırıyoruz

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0