TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Antalya başta olmak üzere birçok kentte yanan ciğerlerimiz yeniden nefes alsın. Bir Fidan Bin Orman olsun.

İDDEF olarak, Hatay'dan Muğla'ya kadar güney sahillerimizde çıkan orman yangınlarından etkilenen bölgelere 100.000 bin fidan dikme hedefiyle harekete geçtik. Siz de fidan kampanyamıza destek vererek kaybolan ağaçlarımızın yerinde yenilerinin filizlenmesine vesile olabilirsiniz. 

İddef fidan destek

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF), olarak ormanlarımız için Birlik Olma Günü sloganıyla hareket ederek, Antalya başta olmak üzere birçok kentte yanan ciğerlerimizin yeniden nefes alması için fidan bağış kampanyamızı başlattık.

Birfidanbinormaniddef

Bir Fidan Bin Orman Olsun

Güney sahillerimizdeki ormanlar dahil 35 ilde çıkan 132 adet orman yangını ciğerlerimizi yakarken, vatandaşlarımızın hayatını kaybetmesi, ormanda yaşayan hayvanların telef olması ve çeşitli zararların oluşmasının millet olarak üzüntüsü içindeyiz. Devletimiz ve milletimiz tüm seferberliği ile yangınlara müdahale ederken küle dönen arazilerde yeni umutların yeşermesi için 100.000 fidan hedefiyle desteğe hazırız.

İddeffidaan

Güzel ülkemizin ciğerleri ormanlarımızın yeniden can bulması ve daha yeşil bir geleceğe kavuşmak için siz de bağışta bulunabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonlarınızdan FİDAN yazıp 7230'a SMS göndererek bir fidan bedeli olan 10 TL başlayabilirsiniz.
   

İddeffidan

Yangınlarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Devlet ve millet olarak el ele verip bu musibetin de üstesinden gelecek, geleceğimizi yeniden yeşerteceğiz.

Yangın Acil Yardım

bir fidan bin orman - türkiye

Antalya başta olmak üzere birçok kentte yanan ciğerlerimiz yeniden nefes alsın. Bir Fidan Bin Orman olsun.

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0