TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Gazze'ye Ambulans Ulaştırıyoruz

Gazze'ye Ambulans Ulaştırıyoruz
İşgalci İsrail'in saldırılarıyla ağır yara alan Filistinli kardeşlerimize ambulans hizmeti veriyoruz

İDDEF olarak, İsrail’in Gazze’ye yönelik başlattığı hava saldırılarının yaralarını sarmak için bölgede tüm gücümüzle çalışırken, 2021 yılında hayırseverlerimizin desteğiyle alarak hediye ettiğimiz 3 ambulansımız görev yapmaya devam ediyor. İşgalci İsrail’in yoğun bombalı saldırısında bir ambulansımız ağır hasar alsa da zor şartlar altında çalışmasını sürdürüyor. 

iddef-gazze-ambulans-teslim

Gazze’de Ambulans İhtiyacı Büyük

İşgalci İsrail, 7 Ekim’den bu yana havadan ve karadan bombalamaya devam ettiği Gazze’de büyük bir yıkıma yol açtı. Şu ana kadar 7 bin 112'si çocuk, 4 bin 885'i kadın olmak üzere 16 bin 248 kişi şehit düşerken, yaralı sayısı 43 bini aştı. 2010 yılında bu yana çalışma yaptığımız Gazze’de ekiplerimiz ve ofisimizle yardım faaliyetlerimize devam ederken, yaralıların hastaneye taşınması için en önemli ihtiyaçlardan biri de ambulans oluyor. Yaralı kardeşlerimize ilk müdahalenin yapılması, en yakın hastaneye kısa sürede ulaştırılması, hastanelerden başka hastanelere veya evlerine sevki için saldırıların yaşandığı bölgeye ambulans sağlıyoruz.


Sen de Destek Olabilirsin

Filistin’deki kardeşlerimize ambulans ulaştırılmasına katkı sunmak isteyen bağışçılarımız bu sayfa üzerinden veya 0212 621 0065 numaralı çağrı merkezimizi arayarak destek olabilir.


gazze'ye ambulans ulaştırıyoruz

İşgalci İsrail'in saldırılarıyla ağır yara alan Filistinli kardeşlerimize ambulans hizmeti veriyoruz

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0