TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Abluka Altındaki Gazze'ye Nasıl Yardım Ulaştırıyoruz?

Abluka Altındaki Gazze'ye Nasıl Yardım Ulaştırıyoruz?
İDDEF olarak, işgalci İsrail'in saldırıları altında hayatta kalmaya çalışan Filistinli kardeşlerimize yardımlarınızı ulaştırıyoruz. Yıllardır Gazze Şeridi'ndeki çalışmalarımızın gereği tedbir ve stok anlayışıyla kardeşlerimize desteğimizi bugün de sürdürüyoruz.


Gazze ve Filistin içerisinde uzun yıllardır yardım faaliyetlerinde bulunmaktayız. Bu faaliyetlerimizin devamlılığını sağlamak için Gazze'de depolarımız ve ürün stokumuz bulunmaktadır. Zaten, her şeyin tedbiri alınmakla birlikte hazırlıkların önceden yapılması zaruridir. 

Bölgede sürekli ağır bombardıman devam ettiği için hareket kabiliyeti yok denilecek kadar az. Filistin'de ambulanslar, hastaneler, altyapılar vuruluyor, bölgeye elektrik ve su verilmiyor. Ekiplerimiz her ne kadar Gazze'nin içinde olsalar da saldırı ve diğer sebeplerden dolayı her an dağıtımda olamıyor. 

Desteklerinizle alınan ambulanslarımız ve açtığımız iki adet su arıtma tesisimiz şu anda hizmet vermeye devam ediyor. 

İşgalci İsrail'in yakın zamanın en kanlı ve en şiddetli saldırısını yaşattığı Gazze Şeridi'ne göndereceğiz yardımlar bugün olduğu kadar yarınlar için de gerekli olacaktır. Açılacak olan insani yardım koridorları vasıtasıyla yardımlar ulaşmaya devam edecektir.

Gazze Acil Yardım Bağış Yap

Diğer Haberler

TÜM HABERLERİ OKU