TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

İDDEF mobil uygulaması ile bağışlarınızı daha kolay yönetebilir, Kuran-ı Mübin uygulaması ile Kuran-ı Kerim okuyabilir ve Prayer Times Lite uygulaması ile namaz vakitlerini anlık bildirim alabilirsiniz.

Google Play - Android Uygulamalarımız

App Store - IOS Uygulamalarımız

Kuran'ı Kerim Uygulaması

İddef namaz vakti uygulaması

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) Asya’dan Afrika’ya, Ortadoğu’dan Balkanlar’a, Uzak Doğu’dan, Kuzey ve Güney Amerika kıtasına kadar dünyanın dört bir yanında eğitim ve insani yardım çalışmalarını istikrarlı ve hummalı bir şekilde sürdürürken, şeffaf, güvenilir ve kolay e-bağış özelliklerine sahip İDDEF mobil uygulamasını; farklı dil seçenekleriyle Türkiye ve dünyanın her yerindeki insanların faydalanıp Kur’an-ı Kerim okuma veya namaz gibi dini vecibelerini yerine getirmek için kullanacağı Kuran-ı Mübin ve Prayer Times Lite uygulamalarını hayata geçirdi. Herhangi bir reklam yayınının olmadığı uygulamalar rahat ve kolay bir kullanım sunuyor.

İddef namaz vakti uygulaması

Kuran-ı Mübin Uygulaması

Hayırseverlerin ve insanlığın faydasına olabilecek yazılım teknolojileri üzerine çalışmalarına devam eden İDDEF, Kuran-ı Mübin uygulamasını hizmete sundu. Türkçe, İngilizce ve Rusça dil seçenekleriyle hazırlanan Kuran-ı Mübin uygulaması kolay ve pratik bir şekilde Kur’an-ı Kerim’i öğrenme ve okuma imkanı sağlıyor. Ana sayfada sure, ayet, sayfa veya bölümü rahatlıkla bulup okunurken, aynı zamanda son ziyaret ettiğiniz sayfayı kolayca bulabilmek için yer imi özelliği sunuyor. Siz de Kuran-ı Mübin’in Android veya IOS uygulamalarını akıllı telefonlarınıza indirerek zarif tasarım, kolay kullanım, surelere, ayetlere ve bölümlere kolay erişim, paylaş, anlık gönderi ve en önemlisi internet olmadan da kullanım özelliğiyle Kur’an okuyabilirsiniz.

<<<İndirmek için aşağıdaki linkleri TIKLAYIN>>>

Google Play - Android Uygulamalarımız

App Store - IOS Uygulamalarımız

Prayer Times Lite (Namaz Vakitleri Uygulaması)

İDDEF’in insanlığa olan bir diğer hizmeti ise Prayer Times Lite yani namaz vakitleri uygulaması oldu. İslam dininin direği namazı eda etmek için vakit, kıble ve takvim gibi özellikleriyle büyük fayda sağlayacak uygulama sizin en büyük yardımcınız olacak. Namaz vakitleri, kıble pusulası, takvim ve bildirim uyarıları için en doğru vakitleri sağlayan modern, eşsiz ve güzel bir uygulama olan Prayer Times Lite ile kıble yönünü belirleyebilir, kullanışlı ek özellikler ile dünya çapında doğru namaz vakitlerini görebilirsiniz. Türkçe, İngilizce ve Rusça dil seçenekleri, basit ve minimal tasarım, etkileyici animasyonlar, karanlık ve aydınlık modlarla harika tasarım sunan Prayer Times Lite, miladi ve hicri takvimi ile aylık takvimi görüntüleme imkanı sunarak GPS uygulaması aracılığıyla mevcut konumunuzu otomatik olarak kullanmanıza, birden fazla ülke/şehir ekleyerek istediğiniz yerin namaz vaktini hesaplamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca namaz bildirimleri özelliğiyle her namaz vakti için hatırlatıcı bildirim ayarlarını özelleştirerek, namaz vaktinden önce veya sonra belirli bir zamanda hatırlatıcı ayarlayabilir, farklı bildirim sesleri seçebilirsiniz.
   

Hızlı ve Gelişmiş bağış seçenekleri

İDDEF Uygulaması

‘Emanetiniz emanetimiz, hassasiyetiniz hassasiyetimiz’ anlayışıyla çalışan İDDEF, 40 ülke 263 bölgede İslami eğitim ve insani yardım çalışmalarını özveri ve gayretle sürdürüyor. Nihai amacı eğitim olan İDDEF, medreseler, âlim ve hafız yetiştirme merkezi ile hafızlık ve ihtisas medreselerinde hocaları eşliğinde talebelere eğitim verirken, eğitim merkezlerindeki fen ilimleri eğitiminin yanı sıra kırsal bölgelerdeki Müslümanlar için cami, mescit ve medrese inşa ediyor. Aynı zamanda eğitim çalışmalarını destekler nitelikte başta talebeler, onların aileleri ve ihtiyaç sahibi Müslümanlar olmak üzere Ramazan ve Kurban faaliyetleri, su kuyusu açılması, gıda ve eşya dağıtımı, acil afet yardımı ile sağlık projelerini gerçekleştiriyor.

Bir bağış ile Bin iyiliğe vesile ol

Tüm bu çalışmaların hayata geçmesine, bir yoksulunun yüzünün gülmesi bir eğitim fidanının filizlenmesi için destek veren hayırseverlerin; bağışlarını hızlı, güvenilir ve kolay yapması, şeffaf şekilde takip edebilmesi, üstlendiği talebe bilgilerini görebilmesi, açtırdığı ya da katkı verdiği su kuyusunun durumunu izlemesi için www.iddef.org web sitesi ve mobil uygulamalarında e-bağış yazılım teknolojisini uyguluyor.