TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Bu Ramazan İyiliğe Dokun

Bu Ramazan İyiliğe Dokun

Rahmet, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan-ı Şerif'i tüm güzelliğiyle yaşadığımız şu günlerde zekat, fitre ve bağışlarınızla iyiliğe dokunun.

Türkiye ve tüm dünyada yaşanan COVİD-19 döneminde üstün gayretle hizmet eden İDDEF, ülkemizin ve dünyamızın içinde bulunduğu zor günleri iyilikle kolaylaştırmaya, iyilik refahlatmaya çalıştı.  2020 ve 2021 yıllarında 'İyiliğe Dokun' sloganıyla Ramazan çalışmalarını gerçekleştiren İDDEF, 2023 yılında ise deprem bölgesi başta olmak üzere dünyanın 55 ülkesinde faaliyetlerini sürdürüyor. 


RAMAZAN yazıp 7230'a sms atarak 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

BAĞIŞ YAP

iddef-2020-ramazan-iyilige-dokun

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak ‘İyilik Seninle’ sloganıyla 55 ülke 309 bölgede gerçekleştirdiğimiz Ramazan 2023 çalışmalarıyla hayırseverlerin bağışladığı zekat, fitre, fidye, kumanya, iftar ve diğer yardımları, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 11 ildeki afetzede aileler başta olmak üzere mazlum coğrafyalardaki gerçek ihtiyaç sahibi kardeşlerimizeve ilim tahsil eden talebelerimize ulaşıyoruz. İyilik seninle beraber her yerde anlayışıyla çıktığımız Ramazan yolculuğunda hem yurt içinde hem de yurt dışındaki yoksul kardeşlerimize yardımlarınızı teslim ediyoruz.