TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

İDDEF'in Trabzon Temsilciliği Açıldı

İDDEF'in Trabzon Temsilciliği Açıldı
Afrika'dan Asya'ya, Ortadoğu'dan Balkanlar'a kadar tüm dünyada hayırseverlerin desteğiyle çalışmalar yapan İDDEF, Trabzon Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdi.

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) İslami eğitim ve insani yardım çalışmaları kapsamında dünyanın dört bir yanında hizmetlerini sürdürürken, Türkiye’deki temsilcilik açılışlarının bir yenisini de Trabzon’da yaparak vatandaşların hizmetine sundu.  

iddef-trabzon-temsilciligi (1)

Trabzon’da hizmet vermeye başlayan temsilcilik için pandemi kuralları dikkate alınarak sade bir açılış programı düzenlendi. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan törene, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İsmailağa Trabzon Vekili İshak Akyazıcı Hocaefendi, İDDEF İcra Kurulu Başkanı Mehmet Turan Hocaefendi, İDDEF İcra Kurulu Üyesi Muhammed Taşören Hocaefendi, Avukat Hüseyin Fettahoğlu, Medine Vakfı Müdürü İrfan Keleş Hocaefendi, Medine Vakfı Camii İmamı Osman Harbi Hocaefendi, İpek Yolu İş Merkezi Camii Müezzini Mustafa Bulut Hocaefendi ve misafirler katıldı.

iddef-trabzon-temsilciligi (2)

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki başarılı hizmetleriyle tanınan İDDEF’in Trabzon Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdik. Hayırda öncü çalışmalara imza atmalarını temenni ediyorum” dedi.

iddef-trabzon-temsilciligi (3)

İDDEF Trabzon Temsilciliği’nden yapılan açıklamada, “Hizmet vermeye başladığımız temsilciliğimizin açılış merasimini çok kıymetli katılımcılarımızla yaptık. Rabbimiz bizlere Trabzon’da ve şehrimizden gönül coğrafyamıza ulaşacak çalışmalarda hayırlı işler yapmayı nasip etsin. İnsana değer diyerek çıktığımız yolda hep birlikte yolumuzu gözleyen mazlum ve mağdur coğrafyalardaki kardeşlerimize ulaşmayı umut ediyoruz. Trabzonlu hemşehrilerimizi İskender Paşa Mahallesi Kunduracılar Caddesi No:25 Kat:1 Daire:1’deki temsilciliğimize bekliyoruz. Hemşehrilerimiz www.iddef.org web sitesinden ve 0212 621 00 65 numaralı telefondan da hem İDDEF’e hem de temsilciliğimize ulaşarak bilgi alabilir” ifadelerine yer verildi.

iddef-trabzon-temsilciligi (4)


Diğer Haberler

TÜM HABERLERİ OKU