TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

İDDEF TV Yayın Hayatını Başarıyla Sürdürüyor

İDDEF TV Yayın Hayatını Başarıyla Sürdürüyor
İDDEF bünyesinde faaliyet gösteren ve iki yıldır dikkat çeken verimli içeriklerle dijital yayın hayatında başarılı programlara imza atan İDDEF TV, YouTube kanalı ve diğer sosyal medya mecralarındaki farkındalık oluşturan yayınları ve faydalı programlarıyla izleyicilerden tam not alıyor.

İDDEF TV YouTube kanalına ulaşmak ve abone olmak için TIKLAYIN>>>

iddef-tv-2023 (2)

Türkiye dahil 55 ülke 309 bölgede eğitim ve insani yardım çalışmaları yapan İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) 2021 yılında izleyicilerle buluşturduğu İDDEF TV’de birbirinden değerli ve kaliteli içerikleri yayınlamaya başarıyla devam ediyor. İDDEF bünyesinde kurulan stüdyo ve dünyanın dört bir yanında sahada yapılan çekim ve yayınlarla çalışmalar anlatılıyor. Birbirinden önemli yapım ve içeriklere ev sahipliği yapan İDDEF TV'de Ümmetin Renkleri ve İnsana Değer programları yer alıyor. Her Salı günü saat 15:00'te İnsana Değer her Cuma günü ise saat 21:00'de Ümmetin Renkleri programı yayınlanıyor. 

iddef-tv-youtube-icerik-2023 (4)

İDDEF TV ayrıca birbirinden önemli konuları işleyip, kıymetli konukları ağırlayarak İDDEF'in dünyanın dört bir yanındaki çalışmalarını ve İslam coğrafyasındaki gelişmeleri değerlendiriyor. Afrika, Asya, Ortadoğu ve Balkanlar’daki Külliye, Cami, Mescit ve ders halkalarıyla birlikte 80 Medresesinde 400’ün üzerinde hoca ile 10 bine yakın talebe ilim tahsilini sürdürürken, İDDEF ülkelere yönelik düzenlediği seferlere katılan hocaları stüdyosunda misafir ederek bölgeye dair gerçekleşen gözlemleri izleyiciye aktarıyor.

iddef-tv-youtube-icerik-2023 (3)

Ülke ve bölgelerde yapılan çalışmaların anlatıldığı programların yanı sıra İDDEF’in prodüksiyon ekibi tarafından çekimleri gerçekleştirilen belgesel yayınları dikkat çekiyor. Medreselerde eğitim gören talebelerin yaşadığı olay ve duygulara yer verilen videolar ile birlikte görevli hocaların eğitim sürecine yönelik tespitleri hayırseverler ile paylaşılıyor.

iddef-tv-2023 (1)

Siz de İDDEF TV’yi YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram gibi birçok sosyal medya mecrasında takip edebilirsiniz. YouTube kanalına abone olarak siz de yayınları takip edebilir, programların bildirimlerini alabilirsiniz.

iddef-tv-youtube-icerik-2023 (2)

iddef-tv-youtube-icerik-2023 (2)

iddef-tv-youtube-icerik-2023 (5)

iddef-tv-youtube-icerik-2023 (1)

Diğer Haberler

TÜM HABERLERİ OKU