TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Eğitim, Kalkınma ve İnsani Yardım Çalışmaları Gayret ve Azimle Sürüyor

Eğitim, Kalkınma ve İnsani Yardım Çalışmaları Gayret ve Azimle Sürüyor
İDDEF, dünyanın 55 ülkesi 309 bölgesinde yaptığı eğitim ve insani yardım çalışmalarıyla milyonlarca mazlum, mağdur ve ihtiyaç sahibine umut oluyor.

Uluslararası Eğitim, Tebliğ ve İnsani Yardım Kuruluşu olan İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) 2009 yılından bu yana başta eğitim çalışmaları ve bu hizmetlere katkı sağlayan insani yardım çalışmalarıyla Afrika’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Ortadoğu’ya kadar dünyanın dört köşesinde insana değer vererek çalışıyor. Bu kapsamda kalıcı eser, acil yardım, su kuyusu, Ramazan, Kurban, gibi çalışmalarla beraber özellikle Afrika ve Asya kıtasında yaşayan insanların yarınlara umutla bakmasına vesile oluyor. İDDEF’in eğitim seferberliğiyle Afrika ve Asya’nın manevi çehresi değişiyor, muhabbete muhtaç gönüller maneviyatla diriliyor.

Hayırseverlerin desteğiyle çalışmalar gerçekleştiren İDDEF, eğitim faaliyetleriyle çocukların ve gençlerin ücretsiz eğitime kavuşmasını, su kuyularıyla insanlığın yaşam kaynağına ulaşmasını, kalıcı eser çalışmalarıyla ise ibadet ve eğitimlerin temiz, güvenilir ve düzenli olmasını sağlayıp Müslümanların hayatını kolaylaştırarak birlik ve beraberliğine yardımcı oluyor. Kalıcı eserler ve diğer çalışmalar yüzü güzelleştiren tebessüm, kalbi güzelleştiren dua, dünyayı güzelleştiren iyilik hareketiyle hizmetleri yüzyıllık çınar haline dönüştürüyor.

İşte ülke ülke İDDEF’in çalışmaları;

iddef burkina faso çalışmalar

iddef afganistan çalışmalar


Diğer Haberler

TÜM HABERLERİ OKU