TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Bir tıkla Gelen bin iyilikle Umut Ol!

Bir tıkla Gelen bin iyilikle Umut Ol!
İDDEF, ümmet coğrafyasındaki İslami eğitim ve insani yardım çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ederken, www.iddef.org web sitesi ve mobil uygulamalarında geliştirdiği şeffaf, güvenilir ve kolay e-bağış özellikleriyle hayırseverlere takip edilebilir bir hizmet sunuyor.
iddef-bir-tik-bin-umut-yardim

‘Emanetiniz emanetimiz, hassasiyetiniz hassasiyetimiz’ düsturuyla hareket eden İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) Afrika’dan Asya’ya Balkanlar’dan Ortadoğu’ya, Güney Kore ve Meksika’ya kadar 40 ülke 263 bölgede İslami eğitim ve insani yardım çalışmalarını özveri ve gayretle sürdürüyor. Nihai amacı İslami eğitim olan İDDEF, âlim ve hafız yetiştirme merkezi ile hafızlık ve ihtisas medreselerinde hocaları eşliğinde talebelere eğitim verirken, kırsal bölgelerdeki Müslümanlar için cami ve mescit inşa ediyor. Aynı zamanda eğitim çalışmalarını destekler nitelikte başta talebeler, onların aileleri ve ihtiyaç sahibi Müslümanlar olmak üzere Ramazan ve Kurban faaliyetleri, su kuyusu açılması, gıda ve eşya dağıtımı, acil afet yardımı ile sağlık projelerini gerçekleştiriyor.

Tüm bu çalışmaların hayata geçmesine, bir yoksulunun yüzünün gülmesi bir eğitim fidanının filizlenmesi için destek veren hayırseverlerin; bağışlarını hızlı, güvenilir ve kolay yapması, şeffaf şekilde takip edebilmesi, üstlendiği talebe bilgilerini görebilmesi, açtırdığı ya da katkı verdiği su kuyusunun durumunu izlemesi için www.iddef.org web sitesi ve mobil uygulamalarında e-bağış yazılım teknolojisini uyguluyor.

iddef-bir-tik-bin-umut-yardim-2

İDDEF, bir tıkla Suriye’den Yemen’e, Nijerya’dan Filipinler’e, Somali’den Kosova’ya kadar mazlum, mağdur ve yoksul coğrafyalara umut oluyor, dünyanın en ücra köşesindeki bir yetim veya muhtacın ihtiyacını giderebiliyor. Bağışçılar şubelere gelerek makbuz karşılığı elden bağış yapılabildiği gibi şimdi ise zekatını, fitresini ya da kurban bağışını telefonundan saniyeler içerisinde güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda hangi tarihte hangi alanda bağış yaptığını takip ederek e-makbuzuna ulaşıyor, kayıtlı şekilde bağışlarının nereye gittiğini kontrol edebiliyor.

Siz de binlerce kilometre ötelerde ilim ve gönül köprüleri kurmak için İDDEF’in çalışmalarına destek verebilirsiniz.

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (2)
Hızlı ve güvenilir altyapısıyla www.iddef.org üzerinden yaptığınız tüm bağışlarınızı özelleştirebilir, anlık takip edebilirsiniz.

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (3)
Hızlı ve gelişmiş bağış seçenekleriyle online bağış artık çok kolay!

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (4)
Aynı anda hem kendi adınıza hem başkası adına bağış yapabilirsiniz.

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (5)

Bağışlarınızı size özel üyelik panelinizden anlık görüntüleyebilirsiniz.

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (6)
Su kuyusu bağışlarınızı anlık takip edebilir, bağış yapabilirsiniz.

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (7)
Üstlendiğiniz talebelerin bilgilerine ve ödemelerinizin durumuna panelinizden bakabilirsiniz.

iddef-web-sitesi-mobil-uygulama-2020 (1)
Bağış yapmak artık çok daha kolay!

Google Play (Android) ➡ İndirmek için tıklayın

App Store (IOS) ➡ İndirmek için tıklayın

Diğer Haberler

TÜM HABERLERİ OKU