BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Suriye Adak Kurban - Küçükbaş

Adak küçükbaş kurban bağışlarınızı savaş mağduru kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Adak Kurbanı Bağışınız Suriyeli Kardeşinizin Sevinci Olsun 


İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, 10 yıldır iç savaşın yaşattığı zorluk ve yokluk içinde yaşam mücadelesi veren savaş mağduru Suriyeli kardeşlerimize küçükbaş adak kurbanı bağışınızı ulaştırıyoruz.

iddef-kurban-suriye-adak

Suriye yıllardır süren iç savaş nedeniyle büyük acıların yaşandığı, milyonlarca sivilin zor şartlar altında yaşam mücadelesi verdiği ve hayatını kaybettiği bir ülke… Türkiye olarak kucak açtığımız kardeşlerimize misafirperverlik yaptığımız gibi Suriye’deki kardeşlerimize de destek olmaya devam ediyoruz. İDDEF olarak, iç savaşta tarihin gördüğü en büyük insanlık dramlarından birini yaşayan ülkede yıllardır düzenli olarak yaptığımız un, ekmek, battaniye ve bebek maması yardımlarıyla birlikte briket ev ve çadır projelerini hayata geçirdiğimiz gibi vacip kurban organizasyonu ve Ramazan çalışmaları yapıyoruz. Suriyeli kardeşlerimizin sene boyunca düzenli olarak et yemeleri içinse Suriye’ye bağışladığınız adak kurbanınızı kesip, eşit şekilde pay ederek tek tek teslim ediyoruz. Siz de küçükbaş kurbanınızı Suriye’de keserek adağınızı yerine getirebilir, sofralarda et yemeği konmasına vesile olabilirsiniz.


Suriye'nin İdlib, Afrin, el Bab, Cerablus ve Azez’de şehirlerindeki kamplarda yaşayan muhtaç aileler iç savaşın neden olduğu ekonomik durumun kötülüğü ve hayat pahalılığı yüzünden ete ulaşamıyor. Kurbanlık küçükbaşların çok pahalı olduğu ülkede ihtiyaç olmasına rağmen özellikle çocuklar ve aileler et yiyemiyor. 2020 vacip kurban organizasyonu kapsamında da kurban bağışlarını savaş mağduru ailelere teslim ettiğimiz ülkede adak bağışlarıyla tüm yıl kurban bereketi yaşanıyor.

Suriye’de uyguladığımız 'Yardım Harekatı'nın bir parçası olan küçükbaş adak kurban bağışı yardım çalışmasıyla hayatlarının en zor zamanlarını yaşayan kardeşlerimizin bir nebze de olsa acıları hafiflemiş olacak ve adak kurbanı ikramınız büyük bir sevinç yaşatacak. Bağışladığınız kurbanları 3 gün içerisinde keserek muhtaç kimselere ulaştırıyoruz. Ayrıca siz kıymetli bağışçımıza kurban kesimlerinin gerçekleştirildiğine dair bilgilendirme mesajı ve kurban kesim videosunu gönderiyoruz. İsteyen bağışçımız indirme butonu sayesinde videosunu akıllı cep telefonuna ya da bilgisayarına indirebiliyor.

iddef-kurban-suriye-adak-2

Kurban bağışınızı bu sayfa üzerinden, ilgili hesap numaralarına EFT/havale yoluyla, şube merkezlerinden ya da 0212 621 0065 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alarak yapabilirsiniz.

Adak Kurbanı Kesmenin Şartları Nelerdir?

suriye adak kurban - küçükbaş

Adak küçükbaş kurban bağışlarınızı savaş mağduru kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

1100