TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI

Gazze Elektrikli Engelli Bisikleti

Gazze'deki engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, Gazze’deki mazlum engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmak, topluma kazandırmak, bir umut olabilmek için elektrikli bisiklet hediye ediyoruz. Siz de bu anlamlı projeye destek verebilir, kardeşlerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. 

iddef-gazze-engelli-elektrikli-bisiklet-projesi

Gazze’de işgalci İsrail’in uzun yıllardır neden olduğu yoksulluk, acı ve gözyaşı içinde yaşayan Filistinli kardeşlerimiz için birçok proje geliştirirken, engelli kardeşlerimizi de unutmayarak onların yüzünü güldürecek, onlara umut olacak ve engellerini bir nebze de olsa aşmalarına katkı sağlamak için “Gazze’ye Elektrikli Engelli Bisiklet” çalışmamızı başlattık. Gerçek ihtiyaç sahibi engelli kardeşlerimize hediye edeceğimiz elektrikli engelli bisikletiyle yüzlerini güldürecek olmanın, onların hayır dualarını alacak olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayabiliriz.

gazze-iddef

Siz de Destek Olabilirsiniz

Gazze’deki kardeşlerimize elektrikli engelli bisikleti ulaştırılmasına katkı sunmak isteyen kıymetli bağışçılarımız bu sayfa üzerinden veya 0212 621 0065 numaralı çağrı merkezimizi arayarak destek olabilirsiniz.

gazze elektrikli engelli bisikleti

Gazze'deki engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0