TR
BAĞIŞ YAP
TÜRK LİRASI
Ülkemizin 11 şehrinde yaşanan yıkıcı depremden etkilenen kardeşlerimize yardım ulaştırıyoruz

85 milyon tek yürek, tek bilek olduk. Hep birlikte devlet millet el ele vererek yaraları sarıyoruz. 
Ülkemizin Kahramanmaraş şehri başta olmak üzere toplamda Hatay, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana ve Elazığ illerimizde meydana gelen depremden etkilenen kardeşlerimize yardımlarınızı ulaştırıyoruz. İDDEF olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Depremlerde vefat eden kardeşlerimize Allah'tan (c.c) rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ederek geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.Çağrı Merkezimiz: 0212 621 00 65

DEPREM yaz 7230'a gönder 20 TL bağışla

Sıcak Yemek Bağış Yap


Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle 11 ilde 50 bini aşkın kişi hayatını kaybetti. 15 milyon kişinin etkilendiği depremlerden 1 milyon kişiye afetzede olarak yardım ulaştırılırken İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) olarak, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 4.17'de 7,7 ve ardından yaşanan 7,6 büyüklüğündeki depremlerin yaralarını sarmak için 6 Şubat'tan bu yana sahadayız. Bu kapsamda acılarını paylaştığımız kardeşlerimiz için harekete geçerek AFAD koordinasyonuyla deprem bölgesine sıcak yemek, gıda, battaniye, yakacak, çadır, konteyner, kışlık kıyafet ve kumanya ulaştırıyoruz. Siz de destek olun, yaralarımızı hep birlikte saralım. 

deprem-bagis-İDDEFDestek Ol Yaraları Birlikte Saralım

Bölgedeki kardeşlerimiz için bu sayfa üzerinden, ilgili hesap numaralarına EFT/havale yoluyla, temsilciliklerimizden ya da şube merkezlerimize gelerek bağış yapabilirsiniz. Ayrıca 0212 621 0065 numaralı çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alarak da yardımda bulunabilirsiniz. DEPREM yazıp 7230'a göndererek 20 TL destek olabilirsiniz.

 

deprem-acil-yardim-kumanya><br></p><p><p style=Kumanya Bağış Yap

Arama kurtarma çalışmalarına katılan İDDEF ekipleri, deprem bölgelerinde acil insani yardım çalışması yürütmek üzere, AFAD ve resmi kurumlarla koordinasyon halinde çalışmalarını sürdürüyor.

iddef-deprem-bolgesinde (1)

Bölgeye intikal eden İDDEF ekipleri, çalışmalara destek olmaya devam ediyor.

iddef-deprem-bolgesinde (2)

İDDEF ekipleri, Kahramanmaraş’ta soğuk havada dışarıda kalan vatandaşlarımıza atıştırmalık gıda paketlerini ikram ediyorlar. Çevre illerde de saha çalışmalarını sürdürüyor.


İDDEF ekipleri, depremden etkilenen mağdur kardeşlerimize yönelik ekmek ve su dağıtımlarımız devam ediyor. 

deprem-iddef-yardimcalisması

İDDEF ekipleri, Malatya’da geceyi dışarıda geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımıza sıcak çorba ikram ediyor. Bölgedeki halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz.


deprem acil yardım

Ülkemizin 11 şehrinde yaşanan yıkıcı depremden etkilenen kardeşlerimize yardım ulaştırıyoruz

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaraları

Hemen Bağış Yap

0